Meilės horoskopas 2010 Tigro metams

42-22785084_250Meilė… Kas gali būti nuostabesnio už dviejų žmonių santykius arba už tuos žmones, kurie pasirengę įsimylėti, bet dar nesutiko savo antrosios puselės? Kas laukia šiais 2010 metais? Kada sutiksi savo antrąja puselę? Ką Tigro metais atneš į mūsų gyvenimą? Į visą tai gali atsakyti 2010 metų meilės horoskopas.

2010 metų Meilės horoskopas Avinui

2010 metai Avinui prasidės audringu romanu. Bandysi susidoroti su emocijų lavina ir nuspręsti, kaip elgtis, Avinas šokiruos savo neapgalvotais ir nelauktais veiksmais! Prieš neatidžiai pasielgiant reikėtų pagalvoti, kas su jumis taip pat gali pasielgti ir kiti! Vasaros vidurys atneš santykių stabilumą ir Avinas pagaliau ras harmoniją. Jeigu jūs dar vieniša, tai 2010 metų pabaigoje galite tikėtis daug vilčių žadančios pažinties.

2010 metų Meilės horoskopas Jaučiui

2010 metais Jaučiui bus pasitikėjimo išbandymai su sutuoktiniu ar draugu. Visos problemos ir nuoskaudos liks praeityje, santykiai su partneriu bus stipresni, visi norai bus intuityviai suprantami. Tie, Jaučiai, kurie dar yra vieniši, reikėtų atkreipti dėmesį į savo pažįstamų ratą. Visai tikėtina, kad jūsų antroji puselė visai arti jūsų, reikia tiesiog įdėmiai apsižvalgyti.

2010 metų Meilės horoskopas Dvyniams

2010 metais Dvyniai daug abejos, jie abejos ne tik savo jausmais, bet ir savo antrosios pusės jausmais. Pabandykite pasitikėti savo partneriu, pernelyg didelis nepasitikėjimas prives prie šeimos nesantaikos. Geriau dėkite pastangas, kad išlaikyti gražius santykius. Būkite švelni ir rūpestinga savo partneriu ir metų pabaigoje visi sunkumai pasitrauks.

2010 metų Meilės horoskopas Vėžiui

Per 2010 merus Vėžius įtakos įvairios aplinkybės iš išorės. Tai neigiamai paveiks santykių stabilumą. Nuo pavasario pradžios Vėžiui atsiras galimybė atkreipti dėmesį į asmeninius santykius, tik svarbiausia nepersistenkite ir neuždusinkite savo mylimojo pernelyg dideliu pavydu ir meile. Vasarą bus romantiškasis periodas. Žvaigždės pranašauja įdomių pažinčių ir paslėptos aistros. Metų pabaigoje Vėžiai gali tikėtis staigmenų iš savo mylimojo, tačiau ne tik malonių.

2010 metų Meilės horoskopas Liūtui

2010 metais Liūtams geriau susilaikyti nuo meilės nuotykių, o ne pataikauti savo aistroms. O impulsyvus elgesys neigiamai paveiks jūsų santykius. Liūtai dar nesutiks savo antrosios puselės, tačiau žvaigždės pataria drąsiai priimti sprendimą to, kuris jums yra simpatiškas, iniciatyvus sprendimo priėmimas duos teigiamų rezultatų. Ypač tai aktualus pavasarį ir metų pabaigoje.

2010 metų Meilės horoskopas Mergelei

Dėl didelio darbo krūvio Mergelėms bus sunku rasti laiko asmeniniams santykiams. Bet visgi reikėtų pasistengti nors truputį laiko skirti savo partneriui, kitaip gali kilti problemų santykiuose ar netgi gresia skyrybos. Be to nereikėtų apgaudinėti savo partnerio, nes bet koks nuslydimas į kairę, bus partnerio išaiškintas. Pavasaris Mergelei atneš naujų pažinčių, o rudenį skirkite daug dėmesio asmeninimas santykiams ir jų stabilumui.

2010 metų Meilės horoskopas Svarstyklėms

2010 metais Svarstyklėms numatomi pokyčiai asmeniniame gyvenime. Pastovūs ginčai ir susitaikymai pakeis vienas kitą. Bet kokie nuotaikos pasikeitimai bus neigiamai suprantami jūsų partneriui. Dėkite visas pastangas, kad Birželio ir Spalio mėnesiais išvengtumėte kivirčų ir pykčių, nes kitaip santykiai gali baigtis skyrybomis.

2010 metų Meilės horoskopas Skorpionui

Tigro metai Skorpionams bus meilės metai! Pavasarį Skorpionas sutiks savo didžiausią meilę. Vasarą jūs turėsit pasirinkti tarp naujai užsimezgusio romano ir esamų dabartinių santykių. Tačiau nereiktų greitai priimti sprendimo – naujas romanas gali trukti neilgai. Metų pabaigoje skirkite daugiausia dėmesio savo partneriui ir tada jokie pavojai jums negrės!

2010 metų Meilės horoskopas Šauliui

2010 metų pradžioje Šauliai turės galimybę pažvelgti į santykius daug realiau. Jeigu jūsų poreikiai yra realūs, vadinasi galite šią vasarą ruoštis vestuvėms, tačiau, jeigu iš partnerio reikalaujate daug daugiau, tada jūsų santykiams gresia pabaiga.

2010 metų Meilės horoskopas Ožiaragiui

2010 metai atneš Ožiaragiui didelių pokyčių! Vasario, Gegužės, Birželio ir Rugsėjo mėnesiais pagaliau galite sutiksi sau giminingą sielą. Tačiau, jeigu jūs iki šiol neieškote rimtų santykių, galite nedvejodamos nerti į aistros, meilės ir naujus potyrius.

2010 metų Meilės horoskopas Vandeniui

Metų pradžioje Vandeniai susidraugaus su daugybę žmonių ir įgys daug naujų pažinčių. Ruoškitės įvairioms pramogoms, meilės nuotykiams. Vasaros pradžioje reiktų šiek tiek nurimti ir pagaliau išsirinkit, nes ruduo jums žada egzotinę kelionę. O kas gali būti geriau už romantinę kelionę dviese?

2010 metų Meilės horoskopas Žuvims

2010 metų pradžia nežada jokių esminių pokyčių asmeniniame gyvenime. Todėl džiaukitės laisve ir iš gyvenimo pasiimkite maksimalų malonumą, nes pavasarį atsitiktinė pažintis gali virsti didele meile. Tačiau darbo romanai šiais metais Žuvims yra nepageidaujami.

Žymos:, , , , , , , , , , , , , , ,

Palikti komentarą9 + = 11

0 Komentarų
search slide
search slide

Siųsk draugui

Siųsk draugui
Šiuo metu nėra susijusių straipsnių.
  • No results available