Brangakmeniai zodiako ženklams

42-20013229_250Vyrauja nuomonė, kad patys geriausi moters draugai yra briliantai. Jie pakelia nuotaiką, prideda grožio ir žinoma padidina statusą. Tačiau mums kartais kyla klausima: kaip tinkamai išsirinkti brangakmenį? Vienas iš būdų, kaip išsirinkti sau tinkantį brangakmenį, tai pagal zodiako ženklą.

Žmogus, kuris tinkamai išsirinks papuošalą iš sau skirtų mineralų, jam bus tai tik į naudą. Akmuo suteiks laimingų akimirkų, sėkmės ir klestėjimo.

Avinas

Šio ženklo brangakmeniai yra gražus deimantas ir ugninis granatas. Pasipuošimas deimantais duos didelę sėkmę, saugos nuo traumų ir ligų. Nešioti papuošalą reiktų ant kairės rankos ir kaklo, taip kad jaustumėt kontaktą su akmeniu. Granatas taip pat yra Avino talismanas.

Jautis

Šiam ženklui, kaip talismanai puikiai tinka gamtiniai mineralai – safyrai ir mėlynas turkis. Turkis apdovanos visiška sėkme asmeniniame gyvenime ir padės surasti teisingą kelią. Safyras apsaugos nuo blogų akių, padės sustiprinti atmintį ir nuramins jūsų nervų sistemą.

Dvyniai

Žmonėms gimusiems Dvynio ženklu, rekomenduojama turėti papuošalus su natūraliais mineralais – agatu ir beriliu. Agatas padės išvengti didelių sveikatos problemų, o berilis, kaip magnetas prišauks jums laimės ir romantikos meilės reikaluose.

Vėžys

Talismanai šiam ženklui yra natūralūs mineralai – mėnulio akmuo ir smaragdas. Mėnulio akmuo atsiranda iš tarano, kuris padės jums lengvai įveikti kliūtis ir pasiekti savo tikslus. Smaragdas padės normalizuoti ir pasiekti harmonijos santykiuose su šeima.

Liūtas

Liūtams rekomenduojami tokie brangakmeniai – gintaras, topazas ir chrizolitas. Juvelyriniai dirbiniai su gintaru padės apsisaugoti nuo ligų ir netgi kai kurie gali gydyti (pvz., nuo reumato). Taip pat gintaras saugos nuo magijos ir raganavimo kerų. Chrizolitas  kartu su auksu gali tarnauti, kaip orakulas ir parodyti jums ateitį. Topazas normalizuoja jūsų miega ir nervų sistemą.

Mergelė

Moterims, gimusioms šį ženklą rekomenduojama nešioti auksu inkrustuotą nefritą arba serdoliką. Nefritas – tai gyvenimo akmuo, apsaugos jūsų inkstus nuo ligų ir padės išvengti problemų. Serdolikas padės išvengti problemų, sukeltų magijos ar raganavimo.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovams reikėtų nešioti juvelyrinius dirbinius naudojant opalą ir lazuritą. Opalas pasirūpins jūsų sėkme visose srityse, mėlynas lazuritas turi gydomųjų savybių esant anemijai, odos ligoms ir epilepsijos priepuoliams.

Skorpionas

Šio ženklo žmonės mėgsta raudonos spalvos akmenis, todėl jiems tinka juvelyriniai dirbiniai iš rubino ir granato. Labai neblogai, jeigu jie būtų gyvatės formos. Šie akmenys sukelia aistringus santykius su partneriu, taip pat prišaukia sėkmę ir meilę.

Šaulys

Šio zodiako ženklas pripažįsta papuošalus iš ametisto, topazo ir chrizolito. Papuošalai iš topazo atneš jums sėkmę azartiniuose žaidimuose ir meilės santykiuose.

Ožiaragis

Moterims, gimusioms po šiuo zodiako ženklu, rekomenduojama nešioti juvelyrinius papuošalus iš malachito arba onikso. Malachitas turi gydomųjų savybių, o oniksas apsaugos nuo magijos.

Vandenis

Šio zodiako ženklo žmonėms rekomenduojama nešioti papuošalus iš granato ir cirkonio. Nešiojant šiuos akmenis per visą savo gyvenimą jūs būsite laimingi. Cirkonis padidins jūsų dėmesingumą ir koncentraciją.

Žuvys

Šio ženklo akmuo yra gražus ir gyvas perlas. Jis padovanos jums daug meilės ir padės apsaugoti jūsų šeimą nuo nemalonumų. Žiedas su perlu bus nepakeičiamas padėjėjas kovojant su priešais.

Tikiuosi, kad perskaičius šį straipsnį, jūs suprasite, kokį svarbų vaidmenį jūsų gyvenime atlieka brangakmeniai!

Žymos:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Palikti komentarą× 5 = 40

0 Komentarų
search slide
search slide

Siųsk draugui

Siųsk draugui
Šiuo metu nėra susijusių straipsnių.
  • No results available