3 žvaigždžių pratimai

42-15837793_250Ieškai stebuklingų būdų, kaip patobulinti savo figūrą? Toliau pasiūlysime pratimus, kuriuos kasdien daro žvaigždės.

Treniruok pilvuką kaip Victoria Beckham

Victoria mėgsta drabužius, atidengiančius stangrų pilvuką. Kad galėtų juo didžiuotis, kasdien ji daro „stebuklingą“ pratimą.

Atsigulk, rankos už galvos. Kojas sulenk per kelius, pėdas atremk į grindis. Kaire alkūne stenkis paliesti dešinį kelį, paskui dešine alkūne liesk kairį kelį. Pratimą į kiekvieną pusę pakartok po 10 kartų.

Stangrink užpakaliuką kaip Jennifer Aniston

Ar žinai, kad prieš tapdama garsia aktore Jennifer buvo ganėtinai apvali. Tačiau nusprendusi sulieknėti, ji tai ir įgyvendini – numetė apie 13 kg svorio! Be abejonės, ji laikėsi dietos, tačiau taip pat darė ir fizinius pratimus. Vienas, skirtas užpakaliukui stangrinti, pasak aktorės, yra ypač efektyvus.

Atsigulk ant grindų, – kojos – klubų plotyje, keliai sulenkti 45 laipsnių kampu, pečiai remiasi į grindis. Apatinę kūno dalį kelk kuo aukščiau kol pajusi tempimą sėdmenų srityje. Tokioje padėtyje išbūk mažiausiai 5 sekundes. Tada lėtai grįžk į pradinę padėtį. Pratimą kartok 20 kartų.

Gražink šlaunis kaip Gwyneth Paltrow

Aktorė G.Paltrow labai rūpinasi savo kojomis, ypač šlaunimis, nes ant jų labai greitai ima ryškėti celiulito požymiai. Ji nuolat naudoja stangrinamuosius kremus bei daro vieną paprastą, bet efektyvų pratimą.

Atsistok tiesiai. Rankos ant klubų, pėdos – pečių plotyje. Pasistiebk ant pirštų galų, paskui šiek tiek sulenk kojas per kelius, tarsi darydama pritūpimą. Grįžk į pradinę padėtį. Pratimą kartok 20 kartų. Keliai visuomet turi būti pasukti į išorę.

Žymos:, , , , , , , ,

2 Komentarai į “3 žvaigždžių pratimai”

darimpalke | 2012-10-02 14:58:53

Aš pritariu visiems, kurie nematė
Džiaugiuosi, kad aplankyti šią vietą !
man bus malonu susitikti su jumis !
Aš atėjau su šio garsaus svetainėje http://www.gooooogle.com/

Janina | 2013-06-11 13:58:11

Visad naudoju šias plaukų priemones, ir jos tikrai man padeda – http://kosmetikosguru.lt/naturali-plauku-kosmetika/cosmo-naturali-plauku-kosmetika :)

Palikti komentarą5 × = 15

2 Komentarai
search slide
search slide

Siųsk draugui

Siųsk draugui
Šiuo metu nėra susijusių straipsnių.
  • No results available