Dienos horoskopas


Data: 2018-02-23

 • Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)
  Žmonės, su kuriais šiandien jums teks turėti bendrų reikalų, gali susidaryti tiesos neatitinkančią nuomonę apie jus. Pasistenkite elgtis kuo ramiau, kas minutę nekaitaliokite savo nuomonės ir planų, venkite konfrontacijos.


 • Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)
  Gali pajudėti kažkokie reikalai, susiję su finansinėmis aktualijomis, paskolomis, fondais. Tiesa, tai įvyks ne savaime, o po susitikimų su kai kuriais pažįstamais. Labiau pasikliaukite tais, kuriuos mylite.


 • Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)
  Šiandien rimtai dirbsite, mokysitės ir kursite didelius planus. Tačiau kažin ar pavyks išvengti nesklandumų, trukdymų. Kiek geriau seksis tiems, kurie nusiteikę daryti tik tai, kas įprasta ir būtina.


 • Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)
  Pasireikš ambicingi siekiai, noras būti pripažintiems. Jei tvirtai stovite ant žemės ir mokate racionaliai mąstyti, teisingai įvertinsite tiek savo galimybes, tiek labiausiai tikėtinus veiksmų padarinius. Raminkite nervus, stiprinkite sveikatą.


 • Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)
  Diena bus palankesnė, jeigu neieškote nenusipelnytos naudos bei abejotinų nuotykių bei nesielgiate savanaudiškai. Nesikivirčykite su aplinkiniais, nekritikuokite draugų


 • Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)
  Šiandien venkite pasiduoti neprotingai euforijai, iliuzijoms, o joms sugriuvus kaltinti visą pasaulį. Galite jaustis pavargę nuo triukšmo, šurmulio ir įtemptų darbų. Norėsis vienatvės, ramybės.


 • Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)
  Jūsų nuotaikos bus permainingos. Labai jautrus žarnynas. Galimas nelengvas pokalbis. Regis, kažkuo nusivilsite, apniks abejonės. Svarbu pasirūpinti, kad jus suptų patikimi bendraminčiai, ypač jei vykdote atsakingą veiklą.


 • Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)
  Įtemptos, rimtos pastangos nenueis perniek. Tačiau gali būti, kad jums norėsis gauti naudos kitų sąskaita, naudojantis tarnybine padėtimi ar pan. Tokiu atveju galite vienu ypu labai pakenkti savo autoritetui.


 • Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)
  Nusimato įvykių ir emocijų. Jeigu į viską žvelgsite pozityviai, diena bus įdomesnė. Rasite laiko paplepėti su draugais, artimaisiais apie šį bei tą. Tačiau venkite kitus teisti, kritikuoti. Kažkam galite skaudžiai įgelti, o jums neatleis.


 • Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)
  Veikiausiai kuriam laikui jums teks pamiršti visokius idealus, aukštus siekius, nes reikės uoliai padirbėti namuose arba savo versle. Regis, kažkokie nesutarimai, nemalonumai gali prasidėti nuo menkų smulkmenų.


 • Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)
  Šiandien gali užgriūti aibė smulkių rūpesčių. Nesinervinkite, nepulkite nuo vieno dalyko prie kito. Bendrauti su dominančiu žmogumi ir netgi su vaikais seksis kur kas geriau, jei neprisikūrėte nerealių lūkesčių.


 • Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)
  Regis, darbe būsite skubinami kažką atlikti, atsiskaityti. Nenusisukite, jei pagalbos paprašys kolega ar giminaitis. Meilė, šiluma, kurios trokštate, šiandien turbūt atrodys nepasiekiama.


Meilės burtai: kada, kur ir su kuo?
Meilės burtai: kada, kur ir su kuo?
Jau greitai Valentino diena ir jeigu tau tikrai įdomu sužinoti, kada ir kur sutiksi sau skirtąjį ir kuo jis bus vardu, išmėgink šį paprastą Meilės burtą. Kaip burtis? Paimk trijų skirtingų spalvų... (6)
Kokios spalvos suknelę rinktis Naujiems 2013 metams?
Kokios spalvos suknelę rinktis Naujiems 2013 metams?
Kadangi 2013 metai – juodos vandens gyvatės metai, todėl norint apsirengti pagal temą ir ne įžeisti šventės šeimininkės gyvatės, geriausia rinkitės suknelę iš šių jai atitinkančių spalvų. Kokią spalvą rinktis per... (1)
Kaip dažytis skystais akių kontūrų dažais?
Kaip dažytis skystais akių kontūrų dažais?
Jeigu norite, kad jūsų žvilgsnis būtų įspūdingas, įsigykite skystus akių kontūrų dažus. Jie ne tik žvaigždžių visažistų mėgstamiausi, bet taip pat ir madingi. Nepriekaištingai paryškinti akių kontūrus skystais dažais gana nelengva,... (1)
Kaip teisingai reikėtų gerti žaliąją arbatą: su cukrum ar be?
Kaip teisingai reikėtų gerti žaliąją arbatą: su cukrum ar be?
Mokslininkai jau seniai nesutaria dėl to, kokia žalioji arbata yra naudingesnė: su cukrum ar be jo.  Dietologai iš vakarų pagaliau rado atsakymą į šį klausimą. Tyrimai parodė, kad cukrus įdėtas į... (0)