Dienos horoskopas


Data: 2018-09-20

 • Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)
  Tikriausiai jums norėsis įspūdingos kelionės, egzotikos. Venkite intrigų, familiarumo, nežadėkite to, dėl ko nesate tikri. Jeigu kažkokie santykiai jau senokai klibėjo, buvo paremti melu, pasijus stiprus atšalimas.


 • Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)
  Šiandieną pasistenkite elgtis korektiškai ir atsakingai. Būtų gerai, kad susitvarkytumėte aplinką, išmestumėte nereikalingą šlamštą, grąžintumėte skolas.


 • Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)
  Parūps mokslas, karjera, juridiniai reikalai. Tačiau tai kels nerimą ir įtampą. Galbūt imsitės atsakomybės ir darbų, kurių nepajėgsite įveikti. Regis, daug kas priklausys nuo aplinkybių, o ne nuo jūsų pastangų ar norų.


 • Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)
  Savanaudiškumo ir agresijos jūsų aplinkoje šiandien netrūks, kiekvienas jausis visko geriausio nusipelnęs ir teisus. Tikriausiai išgirsite apie save tai, ko nesitikėjote išgirsti. Labiau pasirūpinkite sveikata ir įvaizdžiu.


 • Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)
  Diena praeis ramiai, be pakitimų, jei nesistengsite visiems diktuoti savo valios, priblokšti neįprastais kritiniais pastebėjimais. Jei sugebėsite klausytis aplinkinių ir juos gerbti, galite sulaukti vertingų dėmesio ženklų.


 • Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)
  Šiandien gerai nesuvoksite, kas aplinkui darosi. Nesugebėsite objektyviai vertinti situacijos, žmonių. Dėl nenumatytos priežasties arba dėl jums nesuprantamų intrigų kažkoks jūsų tikslas gali tapti sunkiai įgyvendinamas.


 • Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)
  Pasižymėsite emocionalumu ir pretenzingumu. Jūsų nesivaldymas, neatsargumas gali atnešti problemų ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Verčiau nepradėkite to, kas reikalauja konkrečių sprendimų, pinigų.


 • Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)
  Jūsų viltys lengvai pasipelnyti ar ką nors laimėti kitų sąskaita gali nepasiteisinti. Netinkamai galite išspręsti ir meilės dilemą, vaikų aktualiją. Nepamirškite, kad norėdami gauti, turite būti pasirengę ir duoti.


 • Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)
  Kalbos suksis apie mokslą, komerciją, reklamą, darbo reikalus. Tikriausiai sulauksite pasiūlymų, susijusių su stažuote, kelione, įsidarbinimu. Dėl naujovių reikėtų rimtai pasukti galvą, pasiskaičiuoti, ką jos duos – naudą ar nuostolį.


 • Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)
  Tikėtinas didesnis jautrumas, nervingumas. Net dėl menkiausios priežasties pyksitės su aplinkiniais. Daug kuo besirūpindami, besiblaškydami, galite neįvertinti realių savo arba kitų žmonių galimybių.


 • Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)
  Nebloga diena kūrybai, protiniams žaidimams, konkursams. Tačiau gali komplikuotis finansiniai reikalai, atsirasti neplanuotų išlaidų. Nederėtų būti patikliems, veltis į avantiūras.


 • Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)
  Šiuo metu labai svarbu tinkamai vykdyti profesines pareigas ir gerai sutarti su kolegomis. Tik šitaip išvengsite įtampos bei konfrontacijos. Didesnį dėmesį skirkite tvarkai ir higienai.


Meilės burtai: kada, kur ir su kuo?
Meilės burtai: kada, kur ir su kuo?
Jau greitai Valentino diena ir jeigu tau tikrai įdomu sužinoti, kada ir kur sutiksi sau skirtąjį ir kuo jis bus vardu, išmėgink šį paprastą Meilės burtą. Kaip burtis? Paimk trijų skirtingų spalvų... (6)
Kokios spalvos suknelę rinktis Naujiems 2013 metams?
Kokios spalvos suknelę rinktis Naujiems 2013 metams?
Kadangi 2013 metai – juodos vandens gyvatės metai, todėl norint apsirengti pagal temą ir ne įžeisti šventės šeimininkės gyvatės, geriausia rinkitės suknelę iš šių jai atitinkančių spalvų. Kokią spalvą rinktis per... (1)
Kaip dažytis skystais akių kontūrų dažais?
Kaip dažytis skystais akių kontūrų dažais?
Jeigu norite, kad jūsų žvilgsnis būtų įspūdingas, įsigykite skystus akių kontūrų dažus. Jie ne tik žvaigždžių visažistų mėgstamiausi, bet taip pat ir madingi. Nepriekaištingai paryškinti akių kontūrus skystais dažais gana nelengva,... (1)
Kaip teisingai reikėtų gerti žaliąją arbatą: su cukrum ar be?
Kaip teisingai reikėtų gerti žaliąją arbatą: su cukrum ar be?
Mokslininkai jau seniai nesutaria dėl to, kokia žalioji arbata yra naudingesnė: su cukrum ar be jo.  Dietologai iš vakarų pagaliau rado atsakymą į šį klausimą. Tyrimai parodė, kad cukrus įdėtas į... (0)