Dienos horoskopas


Data: 2017-11-24

 • Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)
  Gana produktyvi diena. Galite gauti atlyginimą ar papildomai užsidirbti pinigų iš kokios nors veiklos. Tikriausiai seksis pretenduoti į norimą darbo vietą. Vis dėlto tykos apgaulės, intrigos, arba atpildas už jūsų sukčiavimus ar klastas.


 • Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)
  Domins įvairi informacija, didės noras mokytis, atnaujinti žinias, trauks kolektyvinis šurmulys, diskusijos. Galite įsigyti kažką iš technikos. Tačiau nepasitikėjimo, abejonių turbūt sukels antroji pusė, partneris.


 • Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)
  Gali atsirasti neatidėliotinų reikalų, naujos informacijos. Jeigu įvyks kas nors nenumatyta, svarbu nepasimesti, pasitikėti savimi. Netingėkite pasirūpinti buitimi, kai ką paremontuoti, išsamiai sutvarkyti, padėti šeimos nariams.


 • Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)
  Jums seksis sublizgėti kūrybos, meno srityje. Artimieji, vaikai arba mylimas žmogus iš jūsų turbūt sulauks paslaptingo siurprizo ar pokšto. Arba būtent jūs to sulauksite iš minėtų asmenų.


 • Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)
  Regis, produktyviai padirbėsite, kartu rasite laiko paflirtuoti su kolegomis ir klientais. Nesivelkite į abejotinus, dvigubus žaidimus. Vakaras ne itin palankus sveikatai. Galimas netikėtas susitikimas.


 • Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)
  Diena bus produktyvi, jeigu nuosekliai sieksite numatyto tikslo, nekreipdami dėmesio į replikas. Galimas pasiūlymas sudaryti bendradarbiavimo ar tarpininkavimo sutartį.


 • Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)
  Neuždelskite skolų grąžinimo ar jų atsiėmimo. Iš dominančio asmens sulauksite įdomaus pasiūlymo. Bus daug iliuzijų, intrigų. Neužkibkite ant sukčių kabliuko, nebūkite patiklūs.


 • Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)
  Nusimato pažintys, darbai, galimybės, daugės pasitikėjimo savimi. Kažkokios jūsų viltys taps beveik įgyvendinamos, jeigu sugebėsite žengti deramą žingsnį. Galbūt sunku bus išmesti iš galvos spontanišką meilės nuotykį.


 • Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)
  Diena turėtų būti nebloga, darbai rezultatyvūs. Gali pasipildyti piniginė. Nebūkite patiklūs su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais, nežiopsokite kelyje. Vakare nepatartina jokia rizika.


 • Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)
  Galite turėti reikalų su socialinėmis tarnybomis, visuomeninėmis organizacijomis. Tikėtina informacija, kuria sugebėsite sėkmingai pasinaudoti drauge su bendraminčiais, partneriais. Dėmesio ženklų tikriausiai sulauksite iš seno gerbėjo.


 • Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)
  Aktyvūs asmenys privers jus atlikti tai, kas neatidėliotina, kad ir kaip tingėtumėte. Išgirsite įvairių gandų, apkalbų. Tačiau ir jums nestigs sugebėjimo regzti intrigas, manipuliuoti. Saugokite savas ir svetimas paslaptis, būkite korektiški.


 • Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)
  Kunkuliuote kunkuliuos jausmai, aistros. Neleiskite jausmams užgožti sveiko proto, būkite atsargesni, tuomet galėsite tikėtis puikių rezultatų. Nusimato konfidencialus susitarimas arba informacija.


Meilės burtai: kada, kur ir su kuo?
Meilės burtai: kada, kur ir su kuo?
Jau greitai Valentino diena ir jeigu tau tikrai įdomu sužinoti, kada ir kur sutiksi sau skirtąjį ir kuo jis bus vardu, išmėgink šį paprastą Meilės burtą. Kaip burtis? Paimk trijų skirtingų spalvų... (6)
Kokios spalvos suknelę rinktis Naujiems 2013 metams?
Kokios spalvos suknelę rinktis Naujiems 2013 metams?
Kadangi 2013 metai – juodos vandens gyvatės metai, todėl norint apsirengti pagal temą ir ne įžeisti šventės šeimininkės gyvatės, geriausia rinkitės suknelę iš šių jai atitinkančių spalvų. Kokią spalvą rinktis per... (1)
Kaip dažytis skystais akių kontūrų dažais?
Kaip dažytis skystais akių kontūrų dažais?
Jeigu norite, kad jūsų žvilgsnis būtų įspūdingas, įsigykite skystus akių kontūrų dažus. Jie ne tik žvaigždžių visažistų mėgstamiausi, bet taip pat ir madingi. Nepriekaištingai paryškinti akių kontūrus skystais dažais gana nelengva,... (1)
Kaip teisingai reikėtų gerti žaliąją arbatą: su cukrum ar be?
Kaip teisingai reikėtų gerti žaliąją arbatą: su cukrum ar be?
Mokslininkai jau seniai nesutaria dėl to, kokia žalioji arbata yra naudingesnė: su cukrum ar be jo.  Dietologai iš vakarų pagaliau rado atsakymą į šį klausimą. Tyrimai parodė, kad cukrus įdėtas į... (0)