Ateitį išpranašaus magiški burtai

67129_250Manau, jog daugelis, laukdami dovanų ir puošdami eglutę, mintyse pagalvoja, ką gera ar bloga atneš ateinantys metai. Todėl siūlome pabandyti pačioms išsiburti ir sužinoti savo ateitį.

 • Jei turi problemų ir nežinai, kaip pasielgti, kūčių vakarą prieš eidama miegoti po pagalve pakišk kelis raštelius su įvairiais sprendimais, o rytą nežiūrėdama vieną jų ištrauk ir perskaityk.
 • Atsakymą į rūpimą klausimą gali sužinoti atsivėrusi mėgstamos ir dažniausiai vartomos knygos bet kokį puslapį: nežiūrėdama bakstelėk pirštu į kurią nors puslapio vietą ir perskaityk, kas ten parašyta.
 • Kūčių vakare po vakarienės gali pasiūlyti išsiburti visiems šeimos nariams: tamsoje blykčioja žvakės. Kiekvienas suglamžo popieriaus lapą. Tada reikia jį padėti ant lėkštės ar lentelės, uždegti ir žiūrėti į sienoje atsispindinti šešėlį. Pirmas į galvą šovęs reginio apibūdinimas yra lemtingas. Jei matote susisiekimo priemonę – kitais metais daug keliausite, jei namą ar pastatą – teks kraustytis gyventi į kitą vietą, gėlę ar kokį augalą – laukia vedybos, lopšį – nusimato šeimos padidėjimas, karstą ar degančią žvakę – laukia mirtis.
 • Sėdint prie stalo dairomasi į sienas, kur nuo žvakių šviesos atsispindi valgančiųjų šešėliai: jei šešėlis atrodo didelis ir stambus, vadinasi ateinantys metai bus geri. Jei šešėlis be galvos – ištiks skaudi nelaimė, jei plonas, neaiškus bei virpantis – laukia sunkūs metai.
 • Kūčių vakarą labai paplitęs burtas – skaičiavimas poromis: reikia nežiūrint paimti iš lėkštės saują kūčiukų ir juos suskaičiuoti. Jei gausi porinį skaičių, ateinančiais metais gali tikėtis vestuvių ar bent susirasti artimą draugą. Jei skaičius neporinis – dar teks būt vienišai. Tokį žaidimą galima žaisti ir traukiant degtukus, į saują pasiėmus žirnių, saldainių ar pagriebus glėbį malkų.
 • Seniau lietuviai mėgdavo burtis iš po staltiesės traukdami šiaudus: mergina, kuri ištraukia ilgą, laibą šiaudą, gali tikėtis likimą susieti su panašaus sudėjimo vyru. Jei jai į rankas patenka trumpas, storas šiaudas – reikės pasitenkinti žemu bei storu kavalieriumi. Šiaudus traukti gali ir vaikinai – sužinos kokią merginą jiems yra lemta sutikti. Jei ištekėjusi moteris ištraukia šiaudelį, kurio vidurys sustorėjęs, ateinančiais metais susilauks vaikelio.
 • Kai kur Lietuvoje šiaudų traukimas iš staltiesės pranašaudavo gyvenimo trukmę. Jei  žmogus ištraukdavo tiesų, ilgą šiaudą – džiaugdavosi, kad gyvens ilgai ir neturės didelių problemų. To, kuris ištraukdavo trumpą ir kreivą šiaudą, laukdavo trumpas ir sunkus gyvenimas.
 • Ant stalo apverčiamos trys lėkštės. Po viena jų pakišamas žiedas, po antra – raktas, o po trečia – pinigas. Vienas žaidėjų tas lėkštes sumaišo. Po to kitas žaidėjas pasirenka kurią nori lėkštę ir ją atverčia. Žiedas reiškia meilę, raktas – šeimininkavimą savo bute, pinigas – turtingus ateinančius metus.
 • Atsisukęs nugara į namų duris, žmogus per galvą meta savo batą. Jei batas nukrinta smaigaliu į duris, ateinančiais metais teks iš namų išeiti.
 • Imamas gilus dubenėlis. Į jį reikia pripilti vandens. Po to uždegama žvakė ir žmogus į vandenį lašina vašką. Lašina į vieną vietą ir žvakės nejudina. Kai žvakė sudega ar kai tiesiog nusibosta lašinti, reikia palaukti, kol atvės liejinys. Tada jį ištraukti iš vandens ir, apžiūrėjus iš visų pusių, atspėti, ką jis vaizduoja – sužinosi kitų metų ateitį.

Žymos:, , , , , , , , , , ,

4 Komentarai į “Ateitį išpranašaus magiški burtai”

viktorija | 2013-05-31 13:30:33

noreciau tikrai suzinoti savo gyvenimo likima

Gerda | 2013-09-21 12:10:21

geri

Gerda | 2013-09-21 12:11:00

geri burtai

Malvina | 2014-04-28 07:42:02

Sitie nieko, bet kortos, ypac taro, visiska tiesa pasako, as bandziau ir likau suzaveta. Yra gera svetaine kartomantija.lt galit dar ten paziuretvisokiu idomiu reiklau

Palikti komentarą3 − = 0

4 Komentarai
search slide
search slide

Siųsk draugui

Siųsk draugui
Šiuo metu nėra susijusių straipsnių.
 • No results available